Deváťáci v Divadle v Dlouhé

V pondělí 2. 11. jsme se vypravili se členy Klubu mladého diváka na první ze čtyř plánovaných divadelních představení .

Nevlídné, deštivé, uplakané počasí nás provázelo cestou do divadla V Dlouhé, kde jsme zhlédli divadelní hru „Tajný deník Adriana Molea“. Ta však vůbec nebyla uplakaná, spíš naopak. Příběh britského školáka Adriana, který je skvělým pozorovatelem a komentátorem trablů vlastních i cizích s úžasným smyslem pro humor, mladé obecenstvo více než zaujal.

Byl to hřejivý pocit vidět, jak se žáci naší školy, kterým to mimochodem opravdu moc slušelo, pohybují v prostorách divadla důstojným způsobem. Což není na představeních pro mládež zas tak běžné.

Příští kulturní zážitek nás čeká 4. 12., kdy navštívíme v divadle ABC hru „Lakomá Barka“.

Mgr. Martina Linhartová

The Camtasia Studio video content presented here requires a more recent version of the Adobe Flash Player. If you are you using a browser with JavaScript disabled please enable it now. Otherwise, please update your version of the free Flash Player by downloading here.

Poslední úprava 7.11.2009