Reprezentace našich žáků na sportovních soutěžích

Začátek školního roku máme úspěšně za sebou a žáci naší školy se zúčastnili již dvou sportovních zápolení.

První byla atletická všestrannost ve Vlašimi, které se zúčastnili žáci druhého stupně. Utkali se ve čtyřech disciplínách – běh na 60 m, skok daleký, skok vysoký, hod míčkem nebo vrh koulí a  dálkové běhy. Naši žáci se s těmito disciplínami poprali velmi statečně a po právu zaslouží všichni velkou pochvalu a poděkování za pěknou reprezentaci naší školy.

Druhá velmi pěkná soutěž se konala v ZŠ Dukelská v Benešově. Jednalo se o nohejbalový okresní turnaj. Naše škola má mnoho fotbalových hvězd, a proto jsem se rozhodla nominovat žáky, kteří mají cit pro míč a nebojí se jít se svým umem na veřejnost. Naše účast byla více než  úspěšná. Z deseti základních škol jsme skončili s „bramborovou“ medailí ( 4.místo ) . Což je skvělý výsledek ! Myslím, že to byly moc pěkné sportovní zážitky a že se všichni těšíme na další sportovní klání .

Iva Pěkná, učitelka Tv

Poslední úprava 17.10.2009