Saga Afrika.cz. Napříč kontinentem.

6. října 2009 u nás vystoupili pan Keitha a pan Antonio z nadace Saga Afrika.cz s programem o svém rodném kontinentu. Pro 1.stupeň byl program laděn do formy vyprávění, pro starší děti byl koncipován formou besedy a doplněn soutěží. Pro všechny děti byl zařazen vstup s bubnováním na africké bubínky. Vyslechli jsme poutavé vyprávění o Africe, vzpomínky, odpovědi na spousty otázek a naučili jsme se africkou písničku i s doprovodem na bubny.

Iniko neboli děkujeme!

PaedDr. Ilona Vaculíková

The Camtasia Studio video content presented here requires a more recent version of the Adobe Flash Player. If you are you using a browser with JavaScript disabled please enable it now. Otherwise, please update your version of the free Flash Player by downloading here.

Poslední úprava 11.10.2009