Velikonoční zpíváníčko

V pondělí 30. března 2009 jsme se sešli v naší pyšelské první třídě. Kdo? No přece všichni slavíci z naší školy a porota, která si dala za úkol slavíky vyslechnout a ohodnotit jejich výkony.

Pozornou porotu tvořily paní učitelky Linhartová, Kantorová, Niklesová  a Vaculíková a mezi slavíky poletovaly děti od první až po osmou třídu.

Nejdříve jsme se všichni rozezpívali s kytarou a s usměvavou paní učitelkou Linhartovou,  což mělo za následek, že povolila ta příšerná tréma, kterou slavíci trpěli a hlavně se přestaly strachovat děti z první třídy. Přece jen to byla jejich první soutěž!

Soutěž započali slavíčci z druhé a třetí třídy a výsledkem bylo 1.místo pro Anežku Šebkovou, 2. místo pro Jana Hevlera a Matyáše Sobotku a 3. místo pro Lindu Kaperovou a Kristýnu Havlíčkovou.

Pak krásně ladily děti z první třídy, které si nenechaly nic líbit a ukázaly se v nejlepších tóninách. A tak 1. místo pro Johanku Havlíčkovou, 2. místo pro Adélku Plockovou a dvě 3. místa pro Josefínku Černohorskou a Lukáška Tiefenbacha.

A zpíváme dál! Mezi žáky 4. a 5. třídy dopadlo hodnocení následovně: 1. místo pro Helenu Tomkovou a Daniela Baťhu, 2. místo Lucii Pulchartové a Patriku Čermínovi a 3. místo Martinu Kramnému.

A vrcholem soutěže byli ti nejstarší. Tady zazněly táborové písně, zamilované songy  a také anglicky zpívané! Dvě 1. místa patří chlapcům a to Janu Černíkovi a Danu Svobodovi, 2. místo Kristýně Šebkové a dvě 3. místa pro Kateřinu Martínkovou a Terezu Schreinerovou.

Věřte mi, bylo to krásné  poslouchat.

PaedDr. Ilona Vaculíková