EKO VOTICE: Všemi smysly

A už je to tady!

Ekologická výchova patří také do našeho vyučování. Ekologická stanice ve Voticích, ochrana fauny, její lektorky, se v naší škole objevují téměř pravidelně.    Pro jejich úvodní program jsme vybrali měsíc září, důvodem nám byla náplň programu. Jednalo se o pohybový program v přírodě, nazvaný „Všemi smysly“.    Přijela erudovaná lektorka Bára a jeden a tentýž program, jež se odehrával v lesoparku, „ušila“ vhodně pro děti od 2. až po 5. třídu.     Jak už sám název napovídá, děti se pohybovaly přírodou a zapojovaly všechny smysly, tak, aby si to pořádně uvědomovaly. Jen jeden jsme nechali spát a to byla chuť. Ale jen ta, která se týkala chuťových pohárků, chuť k práci a k zábavě byly potřebné.     Celý program byl protkán soutěžemi, hrami a poznáváním. Mimořádně se zdařil, moc děkujeme.      A už teď se těšíme v říjnu nashledanou!

PaedDr. Ilona Vaculíková

The Camtasia Studio video content presented here requires JavaScript to be enabled and the latest version of the Macromedia Flash Player. If you are you using a browser with JavaScript disabled please enable it now. Otherwise, please update your version of the free Flash Player by downloading here.