Výlet na ski-areál Moninec

Ve čtvrtek 14.1.2010 jsme navštívili se školou Ski-areál Moninec. Jeli tam lidé z druhého i někteří z prvního stupně a paní učitelka Pěkná a Freyová + přátelé zimního lyžování. Po příjezdu na parkoviště a důkladné přípravě na zdolání sjezdovek na místě, jsme zakoupili permanentky a hurá na kopec. První jízdu jsme absolvovali společně a následující jízdy jsme pak jezdili ve skupinkách, které jsme si udělali a které nám vyhovovaly. Téměř vždy po hodině jsme si dali sraz a kdo chtěl, mohl si jít oddechnout do tamějšího bistra, kde je možnost dát si čaj a nějaké jídlo. Bylo hezké počasí, sněhové podmínky výborné a se svými spolužáky jsme si to tam všichni užili. Kolem třetí hodiny pí uč. Pěkná zavelela k odchodu. Všichni určitě v duchu odporovali, ale pí uč. Pěkná byla neoblomná. Vydali jsme tedy se k přistavenému autobusu, který nás odvezl zpět k pyšelské škole. Všichni se opět těšíme na další takovouto zdařilou akci.

Napsali zúčastnění žáci

SWF/FLV/Flash Video Converter Tools