Prvňáčkové už vědí, co umí pejsek v 1.psí třídě

Ukázky agility

Paní Pešková, maminka naší Aničky z 1.třídy, nás pozvala jménem paní ředitelky MŠ, abychom spolu s dětmi z mateřinky zhlédli ukázky práce se psy. Moc jsme se na toto představení těšili a ve středu 29.4.2009 jsme zamířili do školky. Prvňáčkové, kteří chodili do pyšelské školky, na zahradě školky romanticky zavzpomínali…

A čekala nás bohatá nadílka ukázek práce s pejsky.

Viděli jsme dogdancing a dogfrisbee, jež prováděla Lucia Stemmerová s border kolií BAK FEŠÁK, předvedli se nám pejskové plemene Kavalír King Charles španěl a to jmenovitě EDMOND Zaječická Horka s Lenkou Váchovou, DANTE Zaječická Horka a FÁBIO z Panství Lomnice s Monikou Galathovou a to v neuvěřitelných ukázkách agility. V neposlední řadě jsme si užili  d o v o l e n é h o  mazlení s labradorským retrieverem Lakym, jehož pravé jméno je Protector of Luck Bohemia Bras a tento nám právě ukázal, co umí pejsek, když vychodí první třídu psí školy, tedy základní poslušnost.

Děkujeme všem, kteří tuto akci pořádali a zajišťovali.

PaedDr. Ilona Vaculíková