Přesný čas na web
Kalendar

Informace pro rodiče

Důležitá data pro škol.r.2010/2011

Prázdniny
Třídní schůzky - od 15.30 h
podzimní:
středa  27. a pátek 29.října 2010
1.plenární + třídní

úterý 14.září 2010

pracovna CH-2.patro

vánoční:

čtvrtek 23.12.2010 až neděle  2.1.2011

vyučování začne

v pondělí 3.ledna 2011

2. třídní schůzka

úterý 9.listopadu 2010

v kmenových třídách

pololetní:
pátek 4.2.2011
3.třídní schůzka

úterý 11.ledna 2011

v kmenových třídách

jarní:
pondělí 7.3. - neděle 13.3.2011
4.třídní schůzka

úterý 29.března 2011

v kmenových třídách

velikonoční
čtvrtek 21.4. - pátek 22.4.2011
5.třídní schůzka

úterý 31.května 2011

v kmenových třídách

hlavní:

pátek 1.7. - středa 31.8.2011

škol.rok 2011-2012 začne ve čtvrtek 1. září 2011

 Školní akademie  sobota 25.6. 2011

Konzultační hodiny výchovné poradkyně Mgr.Ivy Niklesové:středa od 7.30 do 7.50 ,

dále po předchozí telefonické domluvě 323 647 185, 323 647 215

Zápis do 1.třídy : středa 19.ledna 2011 od 12.00h do 16.00h
Přihlášky na střední školy odešle uchazeč řediteli střední školy do:
Umělecké školy
do 30.11.2010
Ostatní střední školy
do 15.3.2011
Přijímací zkoušky na střední školy
Talentové zkoušky termín stanoví ředitel SŠ      
1.kolo přijímacích zkoušek na všechny střední školy a nižší st. víceletých gymnazií od 22.4.2011 - 7.5.2011, dny konání zkoušky stanoví ředitel střední školy, 2.kolo přijímacích zkoušek stanoví ředitelé středních škol individuálně

Bližší informace podá rodičům výchovná poradkyně Mgr.Iva Niklesová na třídní schůzce 9.tř.v listopadu 2010. Žáci 9.ročníku budou průběžně informováni o termínech"Dnů otevřených dveří "na jednotlivých středních školách Benešovska,dle konkrétního zájmu i na SŠ  jiných regionů.

Máte-li nějaký dotaz či připomínku, klikněte sem.

Kalendář akcí ve škol.r. 2010/2011

 

01.09.2009 Zahájení škol.r. 2010/2011

Kalendář akcí ve škol.r. 2009/2010

 

01.09.2009 Zahájení škol.r. 2009/2010
4.09.2009 Exkurze - Hanušův statak - 2.tř.
15.09.2009 1. - 5.tř. - exkurze v pyšelském muzeu
18.9.2009 Pyšelské muzeum - 1.-5.tř.
23.09.2009 Ekocentrum Votice - Všemi smysly - 1., 2., 3.tř.
23.09.2009 Atletická všestrannost - okresní kolo ve Vlašimi - 6. - 9.tř.
24.09.2009 Ekocentrum Votice - Všemi smysly - 4., 5.tř.
29.09.2009 Pyšelské muzeum - 7.tř.
5.10.2009 Exkurze Praha - NM, Hrad - 2.tř.
6.10.2009 Sága Afrika - beseda - 1. - 9.tř.
8.10.2009 Divadlo v MŠ - Hubert a papoušek - 1.tř.
13.10.2009 Exkurze - Policie Čerčany - 1.tř.
14.10.2009 EKO Votice - Kolem světa - 1.tř.
14.10.2009 EKO Votice - Tajemství popelnice - 1., 2., 3.tř.
15.10.2009 EKO Votice - Tajemství popelnice - 4., 5.tř.
15.10.2009 9.tř. - Den otevřených dveří na Střední zemědělské škole v Benešově
19.10.2009 Testy SCIO - Stonožka Čj - 6.tř.
20.10.2009 Testy SCIO - Stonožka Ov - 6.tř.
21.10.2009 Testy SCIO - Stonožka M - 6.tř.
23.10.2009 Degustace zmrzlin - Pinko Benešov - 2., 5.tř.
19.10.2009 Exkurze do NM Praha - Přírodopisné a geografické sbírky - 6., 7.tř.
27.10.2010 Náprstkovo muzeum - Praha - 6., 7.tř.
2.11.2009 Klub mladého diváka - Divadlo v Dlouhé - Tajný deník Adriana Molea - 9.tř.
4.11.2009 Besip - bezpečnost na silnicích - Benešov
9.11.2009 EKO Votice - Vydra - 3.tř.
9.11.2009 Kooperativa - O významu pojištění a historii pojišťovnictví - 9.tř.
11.11.2009 Přehlídka škol 2009/2010 - pro vycházející žáky, K-Centrum Karlov, Benešov - 16.00h - 9.tř.
12.11.2009 Přehlídka škol 2009/2010 - pro vycházející žáky, K-Centrum Karlov, Benešov - 16.00h - 9.tř.
12.11.2009 Divadlo L.Frištenské - O Červené Karkulce
17.11.2009 Exkurze NM - Praha- 9.tř.
16.11.2009 Exkurze 9.tř. na Úřad práce v Benešově
18.11.2009 Divadlo "Zimní příběhy včelích medvídků" - Kamenice - 3.tř.
10.12.2009 Scio testy - 9.tř. - Obecné studijní předpoklady
19.11.2009 Scio testy - 9.tř. - Český jazyk
29.11.2009 Adventní zpívání na Náměstí T.G.Masaryka v Pyšelích
1.12.2009 Scio testy - 9.tř. - Anglický jazyk
2.12.2009 EKO Votice - Návštěva do středověku - 1.tř.
4.12.2009 Scio testy - 9.tř. - Matematika
4.12.2009 KMD - Divadlo ABC Praha - Lakomá Barka
6.12.2009 Adventní zpívání na Náměstí T.G.Masaryka v Pyšelích
11.12.2009 Návštěva u spolužáků v dětském domově, 2., 3. a 8.tř.
13.12.2009 Koncert pěveckého kroužku v Pyšelích
14.12.2009 2. a 3.tř. - Jednou v roce na Vánoce - 2. a 3.tř. vánoční besídka
14.12.2009 Koledy v MŠ - 1.tř.
14. - 18.12.2009 Adventní zpívání na schodech
15.12.2009 Muzeum Karlova mostu - Praha - 6.-9.tř.
15.12.2009 Předvánoční setkání v domově důchodců - 1., 3. a 8.tř.
15.12.2009 Exkurze 5. - 9.tř. - Národní muzeum Praha
16.12.2009 Vánoční besídka pro rodiče v sokolovně - 1. - 5.tř.
17.12.2009 Jesličky v Pyšelích - 1.tř.
20.12.2009 Koncert pěveckého kroužku ve Vranově
1.1.2010 Novoroční florbalový turnaj
6.1.2010 Divadlo v Dlouhé - Staré pověsti české, balet - 1. - 5.tř.
13.1.2010 Divadlo Minor - "Neználek ve Slunečním městě" - 1. až 5.tř.
14.1.2010 Návštěva MŠ v 1.tř. - před zápisem
16.1.2010 Ski - areál Moninec, lyžování
20.1.2010 Zápis do 1.třídy
25.1.2010 Hodina zpívání - hudební pořad p. Uhlíře - 1. až 5.tř.
6.2.2010 KMD - Hudební divadlo Karlín - Noc na Karlštejně
II. - IV. 2010 Požární ochrana očima dětí - Vv a liter. soutěž
10.2.2010 EKO Votice - Bylo nebylo, bio nebio
16.2.2010 Olympiáda Aj - okresní kolo
17.2.2010 EKO Votice - Střecha světa
19.2.2010 Beseda s hasiči - hasičská zbrojnice
8.3.2010 Testy Scio KKII - 8., 9.tř.
8.3.2010 Testy Scio KKI - 6.tř.
10.3.2010 EKO Votice - Lesem nelesem - 1.,2.tř.
10.3.2010 EKO Votice - Do teplých krajin - 1.tř.
15.3.2010 Exkurze 9.tř. v MŠ v Pyšelích
18.3.2010 Matematický Klokan - 2. - 9.tř.
25.3.2010 Turnaj ve vybíjené - 3. a 4.tř.
30.3.2010 Exkurze - Hanušův statek - 1.tř.
31.3.2010 Velikonoční zpíváníčko - 1. - 9.tř.
III. - IV.2010 Velikonoční výzdoba školy - 6. - 9.tř.
6.4.2010 Někdo to rád horké - Divadlo Pod Palmovkou - KMD
6.4.2010 Exkurze 6.tř. v partnerské škole Praha
8.4.2010 O zahradníku  Rudolfovi  v MŠ Pyšely - 1.tř.
13.4.2010 Exkurze 6.tř. - zahradnické centrum GAZEBOO
13.4.2010 Exkurze 7. - 9.tř. - přehrada Štěchovice - muzeum v Jílovém
14.4.2010 EKO Votice - Kde je studeno - 1.tř.
14.4.2010 Mladý zdravotník - okresní kolo - 8. a 9.tř.
14.4.2010 EKO Votice - Voda vypráví - 2., 3.tř.
14.4.2010 Noční čtení ve 2.tř.
15.4.2010 Exkurze - pyšelské muzeum - truhlářství  - 2.tř.
16.4.2010 Exkurze - farma Barochov - 1.tř.
19.4.2010 Zpátky do Evropy - Sokolovna - Pyšely - 5.-9.tř.
20.4.2010 Exkurze - 4.tř. - NM Praha
21.4.2010 Dopravní soutěž - okresní kolo ve Vlašimi
21.4.-22.4.2010 McDonald's Cup - okresní kolo fotbalu - Benešov 2. - 5.tř.
22.4.2010 Z knihy džunglí - Divadlo Minor - 2.tř.
26.4.2010 Testy Scio - 5.tř.
26.4.2010 Testy Scio - 3.tř.
27.4.2010 Exkurze 1.tř. - knihovna Čerčany
29.4.2010 Exkurze 1. - 5.tř. - Svíčkárna Šestajovice
30.4.2010 Pyšelská kytička - recitační soutěž - 1. - 9.tř.
4.5.2010 Turnaj ve vybíjené - 2. a 3.tř.
5.5.2010 Exkurze 8.tř. - Domov seniorů Pyšely + park
12.5.2010 Exkurze 2.tř. - MěÚ Pyšely
13.5.2010 Otesánek - v MŠ Pyšely - 1.tř.
13.5.2010 EU-DAP v 8.tř.
18.-19.5.2010 Atletická všestrannost - 6.-9.tř. - okresní kolo Vlašim
20.5.2010 EKO Votice - Výlet do vesmíru - 1.tř.
25.5.2010 Beseda 8.tř. o volbě povolání s pracovnicí ÚP Benešov
1.6.2010 Sportovní Dětský den
5.6.2010 16.školní akademie
8.6.2010 Hrad Točník - výlet 1.tř.
10.-11.6.2010 Hrad Šelemberk - výlet 9.tř.
11.6.2010 Český Šternberk - výlet 2.tř.
15.6.2010 Český Šternberk - výlet 4. a 5.tř.
16.6.2010 Jindřichův Hradec, Landštejn, Telč, Slavonice - výlet 6.-8.tř.
17.6.2010 O zlaté rybce - Divadlo L.Frištenské
22.6.2010 Hasiči v akci
24.6.2010 Diskotéka  9.tř.
25.6.2010 Měsíčním údolím na Konopiště - pěší výlet 3.tř.

Kalendář akcí ve škol.r. 2008/2009

 

01.09.2008 Zahájení škol.r. 2008/2009
16.09.2008 Beseda 1.tř. se záchranářem p.J.Schreinerem
17.09.2008 Exkurze 1. a 2.tř. na statek p.Hanuše
24.09.2008 Atletická všestrannost - 6. - 9.tř. - okr.finále
10.10.2008 Logická olympiáda - soutěž žáků pátých tříd
10.10.2008 Exkurze 1. a 2.tř. do Muzea v Pyšelích
14.10.2008 Exkurze 4. a 5.tř. na Pražský hrad
14.10.2008 KMD - Divadlo v Dlouhé, představení "Lhář"
15.10.2008 Přednáška z Ekocentra Votice - ochrana fauny v ČR - 1.tř.
17.10.2008 Exkurze 3.tř. do Muzea v Pyšelích
17.10.2008 Exkurze 4. a 5.tř. do Muzea v Pyšelích
23.10.2008 Volby zástupců rodičů do rady školy
10.11.2008 Setkání prvňáčků s policejní mluvčí Policie ČR
26.11.2008 Divadlo Minor "Popelka" - 1. a 4.tř.
24.11.2008 - 27.11.2008 Scio testy z Čj, M, Aj a všeobecného přehledu v 9.tř. -
hodnocení výsledků vzdělávání
26.11.2008 Divadlo Minor - "Popelka" - 1. - 4.tř.
27.11.2008 - 12.02.2009 Plavecký výcvik žáků 2. a 3.tř. v bazénu v Benešově každý
čtvrtek od 27.11.2008 do 12.února 2009
30.11.2008 Pěvecký sbor - koledy na 1.adventní neděli
9.12.2008 8.tř. - exkurze - Starý Egypt a vánoční Praha
10.12.2008 Beseda "Domácí zvíře a jeho kamarád" - 1.tř. v 10.15 h
10.12.2008 Exkurze na výstavu "Čs legie 1914 - 1920" - 5.tř. v 9.00 h
11.12.2008 Návštěva koncertu a exkurze do vánoční Prahy - 9.tř.
12.12.2008 Vánoční besídka 5.tř. pro seniory v DD v 10.00 h
12.12.2008 Vánoční besídka 1. - 5.tř. pro rodiče v sokolovně
12.12.2008 Ze dne otevřených dveří v dětském domově
17.12.2008 Exkurze 5.tř. do knihovny v Benešově a na výstavu v DD.
14.1.2009 Návštěva předškoláků v 1.tř.
15.1.2009 Robinson Crusoe - div. představení v Kamenici - 5., 9.tř.
18. - 24.1.2009 Lyžařský výcvikový kurz 7.tř. v Bedřichově
21.1.2009 Zápis do 1.třídy
2.2.2009 Našel se medvěd - div. představení v Kamenici, 1., 2. a 3.třída
3.2.2009 Exkurze 5.tř. na statek pana Hanuše
4.2.2009 Koncert - saxofonové kvinteto - 9.tř., Praha
4.2.2009 Beseda žáků 1.tř. s pracovnicí EKO Votice
10.2.2009 Exkurze 6.tř. do Národního muzea + výstava Republika
24.2.2009 Exkurze 5.tř. do NM + Staroměstské náměstí
26.2.2009 Beseda "Podmořský svět" - 4., 5.tř.
2.3.2009 Exkurze 4.tř. Statek pana Hanuše
2.3.2009 Exkurze 2.tř. do Muzeum čokolády
7.3.2009 KMD - Malované na skle, divadlo Na Fidlovačce
11.3.2009 Exkurze 2., 3.tř. Planetárium Praha
24.3.2009 Exkurze 4., 5.tř. Hornické muzeum Příbram
7.4.2009 KMD - Lucerna - Národní divadlo Praha
21.4.2009 Exkurze 4., 5.tř. Pražský hrad
23.4.2009 Mc Dolad's Cup - minikopaná - 4., 5.tř.
11.5.2009 Kamarádi zkoušejí pohádky - 1. - 3.tř. - Kamenice
26.5.2009 Školní výlet 4. a 5.tř.: Liberec, ZOO, Bot.zahrada, Ještěd
17.6.2009 Památník J.Lady - Hrusice - 2. a 3.tř.

Kalendář akcí ve škol.r. 2007/2008

 

11.9.2007 Výchovný program "Veselý svět" a motivační program "Rozhledna" (diskriminace, intolerance, šikana) - program pro I. stupeň
11.9.2007Protidrogový motivační program "Na rovinu" - (patologické jevy, návykové látky - drogy, alkohol, kouření, hráčství...) - program pro II. stupeň
13.9. - 22.11.2007Plavecký výcvik pro žáky 2. a 3.tř. v bazénu v Benešově - každý čtvrtek
17.9.2007Divadlo v Dlouhé, Praha - Kdyby prase mělo křídla - 1.st.
25.9.2007Atletická všestrannost - Vlašim od 9.h
25.9.2007Exkurze do Prahy - D, Ov 9.tř.
2.10.2007Hudba kolem nás - 1. - 6.tř.
8.10.2007Popelka v Kamenici od 9.45 h, 2. a 3.tř
10.10.2007Exkurze do labyrinária v Loučni a ZOO Chleby, 6. a 7.tř.
1. - 12.10.2007 Komplexní evaluační analýza - testy Scio pro 6.tř. z Čj, M, OSP
22.10.2007 Kamarádi v klubu - výchovný pořad pro žáky 7. a 8.tř. - Kamenice
7. - 8.11.2007 Volba povolání - přehlídka škol - Benešov
20.11.2007 A pořád se něco děje, Kamenice, 6.- 8.tř. od 10,15 h, odjezd v 9,45h
19.11. - 30.11.2007 Komplexní evaluační analýza - testy Scio pro 9.tř. z Čj, M, OSP
27.11.2007 Exkurze do Svíčkárny  v Šestajovicích
30.11.2007 Divadlo v Dlouhé, 1., 4. a 5.tř. , odjezd v 8.00 h, návrat 13 - 13.30h
2.12.-23.12.2007 Adventní zpívání u vánočního stromu - pěvecký kroužek pod vedením pí uč.Linhartové
2.12.-21.12.2007 Adventní zpívání koled před vyučováním pod vedením pí uč.Linhartové
18.12.2007 Besídka 1.tř. pro rodiče prvňáků od 13.00h
20.12.2007 Besídka 2.tř. pro rodiče druháků od 11.00h
20.12.2007 Vánoční program 4.tř. pro seniory v DD
7.1.2008 Program 4.tř. pro seniory v DD
20. - 26.1.2008 Lyžařský výcvikový kurz v Jizerských horách - Bedřichov
22.1.2008 KMD od 15.00 h v Divadle v Dlouhé - představení Lhář
25.1.2008 Divadlo v Dlouhé - "Jak jsem se ztratil" - 6. + 8.tř.
29.1.2008 Testy Cermat z Čj, M, OSP - Hodnocení výsledků vzdělávání žáků 9.tř.
8.2.2008 Exkurze 1.-5.tř. u pyšelských hasičů
26.2.2008 Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo v SOŠ Benešov, Černoleská 1997 od 8.00 hod
26.2.2008 Exkurze 1.třídy do Národního muzea
29.2.2008 Zdravověda - beseda (první pomoc) s pí Mgr.H.Šebkovou a Mgr.J.Horákovou
29.2.2008 Výstava o Valdsteinovi, exkurze 9.tř.
13.3.2008 Planetárium - Toulky sluneční soustavou 3., 4.tř., od 10.00 h
14.3.2008 Velikonoční zpíváníčko - školní kolo soutěže ve zpěvu
18.3.2008 Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo v SOŠ Benešov, Černoleská 1997 od 8.00 hod
18.3.2008 Přednáška o exotických plazech s ukázkami
25.3.2008 Planetárium -Evropa - přehled světadílů, geologický vývoj - 6. a 7.tř., od 10.00h
25.3.2008 Klub mladého diváka - Divadlo v Celetné:Prokletý rod Baskervilů
26.3.2008 Malé divadélko - "O Sněhurce" - v sokolovně
1.4.2008 Ledeč n/S, Sázava klášter, kaplička sv.Prokopa - exkurze 3. a 4.tř.
2.4.2008 Planetárium - Vesmír a světlo - základní údaje o podstatě světla 8., 9.tř. od 10.h
7.4.2008 První kolo přijímacích zkoušek na šestiletá gymnazia
3.4.2008 Scio testy pro 7.tř. - vyhledávání žáků s předpoklady ke studiu
9.4.2008 Soutěž mladých zdravotníků od 8.30h v Benešově
10.4.2008 Pražský hrad a okolí - stavební slohy -exkurze 8.tř.
21.4.2008 První kolo příjímacích zkoušek na SŠ
21.4. - 2.5.2008 Dílčí dovednosti klíčových kompetencí - testy Scio pro 7. a 8.tř.
24.4.2008 Okresní kolo dopravní soutěže ve Vlašimi
25.4.2008 Pyšelská kytička - školní kolo soutěže v recitaci
29.4.2008 McDonald's Cup 2007/2008 4., 5.tř.
14.5.2008 Divadlo ABC, Praha - Šakalí léta, KMD
16.5.2008 Exkurze - pražské památky - 8.tř.
21.5.2008 Pohár rozhlasu - mladší žáci - Vlašim - 6. až 7.tř.
23.5.2008 Exkurze 1.tř. do Votic - Ekocentrum
27.5.2008 Školní výlet 7.tř. - Prachovské skály, Jičín, Kost, Trosky
29.5.2008 Exkurze do Zoo Praha - 1. a 2.tř.
29.5.2008 Exkurze Praha, Královská cesta - 3., 4. a 5.tř.
7.6.2008 Akademie školy
3.6.2008 Husitské dny - Tábor, Chýnovské jeskyně - 3., 4. a 5.tř.
18.6. - 19.6.2008 Školní výlet 9.tř. - Tábor, Chýnovské jeskyně
19.6.2008 Zámek a hrad Český Šternberk - 4.tř.
19.6.2008 Pyšely, Javorník, Baštírna - pěší tůra - 5.tř.
19.6.2008 Školní výlet 6. a 8.tř. - Prachovské skály, Jičín, Kost, Trosky
24.6.2008 Senohraby, hrad Zlenice 4.tř.

MISS DĚTSKÝCH DOMOVŮ 2008

 

Vítězkou se stala Simona Csányi z Dětského domova Pyšely, žákyně 8.třídy naší školy.

Simona zvítězila v konkurenci 14 děvčat z 8 okresů České republiky. Tato soutěž začala před 9 lety. Členkou odborné poroty byla také Česká Miss 2008 Eliška Bučková. Finalistky soutěžily v následujících disciplinách: představení (promenáda), rozhovor - taková jsem já, promenáda v plavkách a módní přehlídka.
Simona o svém úspěchu řekla pro Učitelské noviny: "Nemohu tomu uvěřit. Ale jsem moc šťastná a hlavně to bude překvapení pro tety a kamarády v domově, moc mi pomáhali".

Simonko, gratulujeme !!

Kroužek florbalu ve škol.r.2009/2010

Kroužek florbalu ve škol.r. 2009/2010 bude zřízen v případě, že se přihlásí alespoň 12 žáků do věkové kategorie:

a) 5 - 7 let
b) 8 - 10 let
c) 11 - 12 let
d) 13 - 14 let

Kroužek by mohl být realizován v úterý, středa, čtvrtek, v době dané rozvrhem školy.
Cena za 1 hodinu kroužku bude 50 Kč.
Bližší podrobnosti budou domluveny s rodiči hlásících se žáků na začátku školního roku.
Iva Pěkná, vyuč.tělesné výchovy

www.cfbu.cz/